Wraz z wejściem od początku lipca 2024 roku obowiązku przesyłania faktur z wykorzystaniem Krajowego Systemu e-Faktur portal międzyfirmami.pl przestanie pełnić swoją rolę i zostanie zastąpiony nową platformą, która pojawiła się w ofercie: Symfonia KSeF. Wyłączenie miedzyfirmami.pl nastąpi 30.09.2024, po tym dniu nie będzie możliwości przesłania, odebrania otrzymanej tą drogą faktury oraz zalogowania się do portalu. Do tego dnia należy pobrać wszystkie potrzebne dokumenty, jakie są ewidencjonowanie na platformie. W szczególnych przypadkach awaryjny dostęp do faktur możliwy będzie do końca 2024 roku, po zgłoszeniu takiego zapotrzebowania do Symfonii.

 

Zmiany w ww. Harmonogramie przeprowadzone będą tylko w przypadku przesunięcia przez Ministerstwo Finansów terminu obowiązywania wysyłki faktur za pośrednictwem KSeF, o czym będziemy niezwłocznie informować.

 

Zakupione, niewykorzystane do tego dnia pakiety e-Faktur będą do realizacji w platformie Symfonia KSeF. Zmiana ta oznacza też, że faktury wystawiane przez Symfonię za produkty i usługi świadczone na rzecz Klientów dostarczane będą z wykorzystaniem KSeF.

 

Więcej informacji nt. Symfonia KSeF oraz Symfonia eBiuro dostępnych jest tutaj:

https://symfonia.pl/oprogramowanie/ksef

https://symfonia.pl/ebiuro

 

Zaawansowane

Informacje ogólne

Zmiany w wersjach

Współpraca z innymi programami

Pierwsze Kroki

Wyświetlanie i filtrowanie

 

Firma

Panele

Faktury

Koszty

Otrzymane

Wysłane

Archiwum

Kontrahenci

Towary i usługi

Raport JPK

 

Administacja

Ustawienia

Dane firmy

Opcje

Użytkownicy

Grupy

Kup pakiety

Stan konta