Zmiany w wersji 2025.1f (25.10.1.6)
Obsługa wydań opakowań podczas pakowania (kody własne i obce) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.6)
W rozwiązaniu Symfonia Mobilny Magazyn została dodana obsługa wydań opakowań podczas zatwierdzania pakowania.
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel w ustawieniach ogólnych dodatku zostały dodane ustawienia: •Magazyn opakowań – magazyn, z którego wydawane są opakowania po wystawieniu dokumentu wydania opakowań (Ustawienia > Rozwiązania mobilne > Ustawienia – Mobilny Magazyn); •Typ i seria dokumentu wydania opakowań – wybierane z listy rozwijanej typ i seria dokumentu wydania z towarami o typie opakowanie, wystawianego po zatwierdzeniu Pakowania w aplikacji mobilnej (Ustawienia > Rozwiązania mobilne > Dokumenty).
![]()
![]()
W ustawieniach dodatku został dodany folder Konfiguracja opakowań (Ustawienia>Rozwiązania mobilne>Konfiguracja opakowań).
W tabeli Opakowania znajdują się elementy słownika mm Paczka. Użytkownik dla każdej paczki ustawia opakowania w tabeli Elementy opakowania. Po przejściu do trybu edycji ma możliwość dodania towarów jako elementy opakowania, wskazania ilości oraz miary – na liście rozwijanej widoczne są towary o typie opakowanie.
![]()
Należy pamiętać, że tylko użytkownik posiadający uprawnienie Edycja konfiguracji opakowań ma możliwość wprowadzenia zmian w konfiguracji opakowań (Ustawienia > Rozwiązania mobilne > Uprawnienia użytkowników > zakładka Moduł mobilnego magazynu).
![]()
W aplikacji mobilnej podczas pakowania na jednostce logistycznej magazynier ma możliwość wskazania paczki – wybierając z listy rozwijanej daną paczkę. Paczka może zostać automatycznie ustawiona, jeśli w ustawieniach ogólnych rozwiązania została wskazana Domyślna paczka.
![]()
W zakładce OPAK. znajdują się towary o typie opakowanie, które zostały dodane jako elementy opakowania skonfigurowane do danej paczki.
![]()
Magazynier ma możliwość zwiększenia ilości dodanych opakowań, klikając na pozycję i wpisując w podanym oknie wartość, o jaką ma zostać zwiększona ilość towaru.
![]()
W celu usunięcia dodanych ilości opakowań należy przytrzymać dotyk na wybranym towarze i w wyświetlonym oknie wpisać wartość, o jaką ma zostać zmniejszona ilość towaru.
![]()
Użytkownik ma możliwość dodania innych towarów w zakładce OPAK. korzystając z przycisku +. Na ekranie zostanie wyświetlona lista towarów o typie opakowanie zdefiniowanych w systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel.
![]()
![]()
Po zmianie paczki na inną, na której zostały zdefiniowane inne elementy opakowania na ekranie wyświetli się okno z możliwymi opcjami do wyboru: •Nie zmieniaj – opakowania przypisane do wcześniej wybranej paczki nie zostaną zastąpione towarami przypisanymi do nowo wybranej paczki; •Połącz – opakowania zdefiniowane na obu paczkach zostaną dodane do jednostki logistycznej; •Zamień – opakowania dodane do nowej paczki zostaną dodane do pakowania zastępując opakowania z poprzedniej paczki.
![]()
Magazynier zapisuje jednostkę logistyczną i zatwierdza Pakowanie.
![]()
Po wysłaniu Pakowania wystawiony zostaje dokument magazynowy wydania z opakowaniami o typie i serii wskazanej w ustawieniach ogólnych. Opakowania zostaną wydane z magazynu opakowań.
![]()
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel na formatce danego pakowania została dodana kolumna Typ towaru prezentująca typ towaru – towar, opakowanie.
![]()
W zakładce Dokumenty powiązane widoczny jest dokument wydania opakowań.
![]()
![]()
Dodanie parametrów ZPL z danymi dostawy podczas wydruku etykiet (kody własne i obce) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.6)
W rozwiązaniu Symfonia Mobilny Magazyn zostały dodane nowe parametry etykiet dotyczących kodu i nazwy kraju dostawy: @DeliveryCountryCode i @DeliveryCountryName (Ustawienia > Rozwiązania mobilne > Parametry etykiet).
![]() Podczas tworzenia kodu ZPL etykiety towarowej użytkownik ma możliwość wykorzystania parametrów dotyczących informacji o dostawie tj. @DeliveryOid, @DeliveryCountryCode i @DeliveryCountryName.
Po skonfigurowaniu etykiety towaru i ustawieniu odpowiedniej etykiety na formatce towaru, użytkownik ma możliwość wydruku etykiety z poziomu aplikacji mobilnej. Magazynier z poziomu dokumentu magazynowego uruchamia wydruk etykiety. Etykieta zostanie wydrukowana na drukarce ZPL wskazanej w konfiguracji etykiet.
![]()
![]()
![]()
![]()
Grupowanie etykiet do wydruku po pozycji, a nie towarze (kody obce) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.6)
W aplikacji mobilnej Symfonia Mobilny Magazyn w trybie pracy na kodach obcych zostało dodane grupowanie etykiet towarów do wydruku po pozycji.
![]()
Wyszukiwanie etykiet towarów i paletowych po numerze i kodzie lokalizacji (kody własne i obce) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.6)
W aplikacji Symfonia Mobilny Magazyn w kartotece etykiet zostało dodane wyszukiwanie etykiet towarów i etykiet paletowych po numerze i kodzie lokalizacji.
W module Etykiet w polu wyszukiwania magazynier ma możliwość wpisania numeru i kodu QR lokalizacji.
![]()
Jeżeli w ustawieniach aplikacji został włączony nowy mechanizm skanowania to magazynier może zeskanować etykietę lokalizacji, wówczas na ekranie zostaną wyświetlone etykiety towarów przyjętych do danej lokalizacji.
![]()
Możliwość otwarcia dokumentu magazynowego bez kontrahenta o charakterze „Rozchód wewnętrzny” i „Wydanie do produkcji” po zeskanowaniu kodu QR dokumentu (kody obce) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.6)
W aplikacji mobilnej Symfonia Mobilny Magazyn w trybie pracy na kodach obcych magazynier z poziomu skanera głównego ma możliwość otwarcia awizowanego dokumentu wydania po zeskanowaniu kodu QR dokumentu, jeśli na dokumencie o charakterze „Rozchód wewnętrzny” i „Wydanie do produkcji” nie został wskazany kontrahent.
Jeżeli na dokumencie wydania o innym charakterze nie został wskazany kontrahent to po zeskanowaniu kodu QR dokumentu magazynier nie będzie miał możliwości jego otwarcia - na ekranie zostanie wyświetlony komunikat „Dokument nie posiada kontrahenta. Kontynuacja operacji niemożliwa”.
![]()
![]()
![]()
Możliwość otwarcia dokumentu magazynowego wydania bez kontrahenta po zeskanowaniu kodu QR dokumentu (kody własne) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.6)
W aplikacji mobilnej Symfonia Mobilny Magazyn w trybie pracy na kodach własnych magazynier uruchamia skaner główny. Po zeskanowaniu kodu QR awizowanego dokumentu magazynowego wydania, na którym nie został ustawiony kontrahent, dokument zostanie poprawnie otwarty.
![]()
![]()
![]()
Uwzględnianie pola własnego „mm Podział ilości” oraz cała ustawienia „Cała ilość z etykiety półzbiorczej” podczas skanowania etykiety z przedrostkiem PP (kody własne) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.6)
W rozwiązaniu Symfonia Mobilny Magazyn w trybie pracy na kodach własnych magazynier ma możliwość wydruku etykiet alternatywnych (przedrostek PP) do etykiet półzbiorczych.
Do etykiety półzbiorczej drukowane są etykiety alternatywne, przy czym liczba etykiet alternatywnych jest równa liczbie sztuk wskazanych na etykiecie półzbiorczej. Na każdej z etykiet alternatywnych znajduje się 1 sztuka towaru.
Jeżeli na formatce towaru zostało zaznaczone pole wyboru „mm Podział ilości” to po zeskanowaniu pojedynczej etykiety alternatywnej tego towaru do dokumentu zostanie dodana 1 szt. towaru.
![]()
![]()
![]()
Jeśli pole wyboru nie zostało zaznaczone to po zeskanowaniu etykiety alternatywnej do dokumentu zostanie dodana cała ilość wskazana na etykiecie półzbiorczej, do której zostały wydrukowane etykiety alternatywne.
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel w ustawieniach ogólnych dodatku znajduje się ustawienie Cała ilość z etykiety półzbiorczej (Ustawienia > Rozwiązania mobilnej > Ustawienia-Mobilny Magazyn>zakładka Ogólne).
![]()
Jeżeli ustawienie zostało włączone to po zeskanowaniu etykiety alternatywnej do dokumentu również zostanie dodana cała ilość wskazana na etykiecie półzbiorczej, do której została wygenerowana etykieta alternatywna. Wyłączenie ustawienia spowoduje, że po zeskanowaniu etykiety alternatywnej zostanie dodana tylko 1 szt. towaru do operacji.
![]()
![]()
|
Zmiany w wersji 2025.1e (25.10.1.5)
Obsługa numerów partii (kody własne) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.5)
W rozwiązaniu Symfonia Mobilny Magazyn w trybie pracy na kodach własnych została dodana obsługa numerów partii. Funkcjonalność została uwzględniona w operacjach przyjęcia, wydania oraz przesunięcia.
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel na formatce towaru w zakładce Pola własne zostało dodane pole wyboru mm Wymagaj numeru partii. Jeśli: •pole wyboru zostanie zaznaczone – podczas przyjęcia/przesunięcia musi zostać podany numer partii towaru, przed potwierdzeniem wydania należy uzupełnić wymagane numery serii w danej partii; •pole wyboru zostało odznaczone lub nie zostało ustawione (null) – obsługa numerów partii nie została włączona.
![]()
Podczas realizacji operacji przyjęcia towaru, na którym została włączona obsługa numerów partii, magazynier musi podać numer partii towaru przed zatwierdzeniem operacji. W tym celu należy kliknąć na pozycję i wybrać opcję Wprowadź numer partii.
![]()
Każda dostawa to kolejna partia towaru. Magazynier ma możliwość zeskanowania oraz wprowadzenia ręcznie numeru partii. Należy pamiętać, że towaru z włączoną obsługą numeru partii nie można przyjąć na lokalizację towarową i ilościową. Dodanie towaru do etykiety paletowej również nie jest możliwe.
![]()
Po zatwierdzeniu przyjęcia numer partii zostanie zapisany na polu własnym dostawy mm Numer partii/serii.
![]()
Numer partii jest także wyświetlany w kartotece etykiet towarów w systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel. Użytkownik ma możliwość edycji numerów partii z poziomu kartoteki.
![]()
W aplikacji mobilnej podgląd numeru partii jest możliwy w szczegółach zeskanowanej etykiety towaru.
![]()
Magazynier realizuje operację przesunięcia towaru z dostawy, na której został uzupełniony numer partii. Podczas przyjęcia przesuniętego towaru na lokalizację docelową (przesunięcie MM+) magazynier ma możliwość edycji wprowadzonego wcześniej numeru partii.
![]()
![]()
Aby wydać z magazynu towar z dostawy, na której został uwzględniony numer partii należy przed zatwierdzeniem operacji wydania uzupełnić na każdej pozycji numer serii w danej partii. W tym celu po kliknięciu na pozycję należy wybrać opcję Wprowadź numer seryjny.
![]()
Na ekranie zostanie wyświetlone okno, w którym na górze ekranu widoczne jest pole z numerem partii pobranym z zeskanowanej etykiety. Poniżej widoczna jest lista z numerami serii, na której magazynier ręcznie wprowadza część numeru seryjnego identyfikujący konkretne sztuki towaru. Liczba wpisów na liście uzależniona jest od ilości zeskanowanego towaru. Numer seryjny, składający się z numeru partii i numeru serii, musi być unikalny w skali systemu.
![]()
Bez uzupełnienia numerów seryjnych magazynier nie będzie miał możliwości zatwierdzenia operacji wydania.
![]()
Obsługa konfiguracji wielu automatycznych wydruków dla jednego typu i serii dokumentu (kody własne i obce) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.5)
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel w ustawieniach Konfiguracja wydruków dokumentów zostało skonfigurowanych kilka szablonów wydruku dla jednego typu i serii dokumentu.
Po wystawieniu dokumentu w aplikacji mobilnej automatycznie wydrukowane zostaną wszystkie skonfigurowane wydruki.
Należy pamiętać, że w ustawieniach hierarchii magazynowej obok magazynu, na którym wystawiane są dokumenty, powinno zostać zaznaczone ustawienie Automatycznie drukuj dokumenty (Ustawienia> Rozwiązania mobilne> Hierarchia magazynów> zakładka Magazyny).
![]()
Sortowanie listy pozycji po ustawieniu do wydań na dokumentach przesunięcia MM- (kody własne i obce) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.5)
W aplikacji mobilnej Symfonia Mobilny Magazyn na dokumentach przesunięcia MM- lista pozycji jest sortowana na podstawie ustawienia Sortowanie listy towarów wydania (Ustawienia> Rozwiązania mobilne> Ustawienia-Mobilny Magazyn> zakładka Dokumenty).
Po rozwinięciu opcji przy ustawieniu możliwe są do wyboru opcje: ‘Alfanumerycznie’, ‘Numerycznie’ lub ‘Lokalizacje’.
![]()
Po wybraniu opcji sortowania pozycji po lokalizacjach, użytkownik określa kolejności i sposób sortowania poszczególnych składowych lokalizacji.
![]()
W pierwszej kolejności pod uwagę brane są ustawienia parametru Kolejność z kartoteki Lokalizacje, następnie uwzględniane są ustawienia kolejności i sposób sortowania poszczególnych składowych lokalizacji z ustawień ogólnych modułu.
![]()
Po zapisaniu wprowadzonych zmian, w aplikacji mobilnej lista towarów przesunięcia MM- zostanie posortowania zgodnie z ustawieniami.
![]()
Prezentacja domyślnej lokalizacji towaru na przesunięciach MM+ (kody własne i obce) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.5)
W aplikacji Symfonia Mobilny Magazyn została dodana prezentacja domyślnej lokalizacji towaru na przesunięciach MM+. W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel na formatce towaru zostaje ustawiona domyślna lokalizacja w polach własnych: •mm Domyślny magazyn; •mm Domyślny regał; •mm Domyślne przęsło; •mm Domyślna półka; •mm Domyślna pozycja paletowa.
![]()
Na liście pozycji dokumentu MM+ będzie podpowiadana domyślna lokalizacja docelowa towaru.
![]()
Usunięcie kafelka „Rozchód” z menu głównego, funkcjonalność możliwa do realizacji przez nieawizowane wydanie (kody własne) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.5)
W aplikacji mobilnej Symfonia Mobilny Magazyn w menu głównym został usunięty kafelek Rozchód. Magazynier ma możliwość utworzenia rozchodu z poziomu modułu Wydaj.
Po oddaniu nowego dokumentu nieawizowanego wydania należy określić typ i serię dokumentu RW. Magazynier ma możliwość zatwierdzenia operacji bez wskazywania kontrahenta.
Po zeskanowaniu wszystkich towarów przeznaczonych na rozchód i zatwierdzeniu operacji rezerwacje zostaną usunięte oraz wystawiony zostanie dokument magazynowy o charakterze Rozchód wewnętrzny.
![]()
|
Zmiany w wersji 2025.1d (25.10.1.4)
Dostosowanie do poprawki TempFix_HMF_2025.1_20250407 oraz TempFix_H50_2025.1_20250407 (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.4)
Rozwiązanie Symfonia Mobilny Magazyn zostało dostosowane do fixów TempFix_HMF_2025.1_20250407 z dnia 07-04-2025 dla Symfonii ERP Handel 2025.1 oraz TempFix_H50_2025.1_20250407 z dnia 07-04-2025 dla Symfonii Handel 2025.1.
Centrum pomocy - Poprawka z 07.04.2025 do Symfonii ERP Handel >> Centrum pomocy - Poprawka z 07.04.2025 do Symfonii Handel >>
|
Zmiany w wersji 2025.1c (25.10.1.3)
Dodanie integracji z UPS (kody własne i obce) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.3)
W rozwiązaniu Symfonia Mobilny Magazyn została dodana integracja z firmą UPS.
W ustawieniach dodatku w oknie konfiguracji firm kurierskich została dodana zakładka UPS. W oknie należy uzupełnić indywidualne dane otrzymane od UPS: Identyfikator klienta, Hasło klienta i Numer konta. Pole wyboru Tryb demo określa czy połączenie z usługą będzie wykorzystywane testowo czy produkcyjnie (Ustawienia> Rozwiązania dodatkowe> Konfiguracja firm kurierskich – zakładka UPS).
![]()
W ustawieniach ogólnych przy ustawieniu Domyślna firma przewozowa została dodana opcja UPS (Ustawienia>Rozwiązania mobilne>Ustawienia-Mobilny Magazyn> zakładka Ustawienia ogólne).
![]()
Magazynier z poziomu aplikacji mobilnej po spakowaniu towaru ma możliwość wygenerowania numeru przesyłki i listu przewozowego dla firmy UPS. Jeżeli wymagane pola własne określające integrację z firmami kurierskimi zostały uzupełnione po kliknięciu Tak, zostanie uruchomiony wydruk etykiety, którą można następnie nakleić na przesyłkę.
![]()
W Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel w kartotece Przesyłki wyświetla się lista wygenerowanych przesyłek wraz ze szczegółami (Integracja firm kurierskich>Przesyłki).
![]()
Zmiana statusu przesyłki kurierskiej po oznaczeniu pakowania jako wysłane (kody własne i obce) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.3)
W oknie Przesyłki rozwiązania Symfonia Mobilny Magazyn przesyłka otrzyma status Wysłana, po zmianie statusu na powiązanym Pakowaniu na Wysłano (Integracja firm kurierskich>Przesyłki). Przesyłki o statusie Wysłano są widoczne na liście po zaznaczeniu na górze okna pola Archiwalne.
![]()
Pobieranie do aplikacji mobilnej tylko towarów o typie „Artykuł” (kody własne i obce) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.3)
W aplikacji Symfonia Mobilny Magazyn pobierane i wyświetlane są tylko towary o typie Artykuł.
![]() |
Zmiany w wersji 2025.1b (25.10.1.2)
Umożliwienie oznaczania lokalizacji jako ilościowej oraz obsługa podstawowych procesów dla tego typu lokalizacji (kody własne) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.2)
W oknie Lokalizacje rozwiązania Symfonia Mobilny Magazyn w trybie pracy na kodach własnych dodana została możliwość oznaczenia typu lokalizacji jako Ilościowa (Mobilny Magazyn> Lokalizacje).
![]()
W aplikacji mobilnej lokalizacja ilościowa została obsłużona w procesach realizacji awizowanych oraz nieawizowanych przyjęć, awizowanych oraz nieawizowanych wydań, a także awizowanych przesunięć MM- oraz MM+.
Należy pamiętać, że aby przyjęcie towarów na lokalizacje ilościową było możliwe w ustawieniach aplikacji mobilnej musi być włączona opcja Nowy mechanizm skanowania.
Magazynier podczas realizacji przyjęcia dla dodanych do dokumentu towarów skanuje tylko lokalizacje ilościową. Wszystkie wcześniejsze skanowania na tym przyjęciu zostaną zresetowane, a towary znajdujące się na dokumencie zostaną przypisane do zeskanowanej lokalizacji ilościowej. Jeśli na dokumencie zostały wcześniej wygenerowane etykiety towarowe lub paletowe zostaną one usunięte. Użytkownik potwierdzając przyjęcie przyjmuje wszystkie towary z dokumentu na lokalizacje ilościową.
![]()
![]()
![]()
W przypadku awizowanego przyjęcia możliwa jest częściowa realizacja. W tym celu po zeskanowaniu lokalizacji ilościowej magazynier może zresetować całą pozycje klikając na niej w „X” lub zresetować tylko część ilości klikając w pozycje i wybierając opcje Zmień zeskanowaną ilość. Wówczas po potwierdzeniu przyjęte zostaną tylko towary z zeskanowaną ilością. Reszta towaru zostanie przeniesiona na nowo utworzony dokument przyjęcia w buforze.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Częściowa realizacja przyjęcia jest możliwa tylko, jeśli w ustawieniach modułu zaznaczona jest opcja Częściowa realizacja przyjęcia (Ustawienia> Rozwiązania mobilne> Ustawienia – Mobilny Magazyn> zakładka Dokumenty) oraz użytkownik mobilny ma nadane uprawnienie Częściowa realizacja przyjęcia (Ustawienia> Rozwiązania mobilne> Uprawnienia użytkowników mobilnych).
Podczas realizacji awizowanego wydania lub awizowanego przesunięcia MM- magazynier skanuje lokalizacje ilościową. System wyszuka na lokalizacji towary pasujące do tych znajdujących się na dokumencie, założy na nie rezerwacje oraz oznaczy je na dokumencie jako zeskanowane. Brakujące towary magazynier może do skanować z innych lokalizacji. Po potwierdzeniu operacji towary zostaną wydane ze wskazanych lokalizacji.
![]()
![]()
![]()
![]()
W przypadku realizacji nieawizowanego wydania po zeskanowaniu lokalizacji ilościowej do dokumentu dodane zostaną wszystkie niezarezerwowane towary znajdujące się na tej lokalizacji. Magazynier ma możliwość usunięcia pozycji poprzez wybranie przycisku „X” lub zmniejszenia zeskanowanej ilości za pomocą opcji Zmień ilość dostępnej po kliknięciu w pozycje. Magazynier zatwierdza wydanie przyciskiem Potwierdź.
![]()
![]()
![]()
Realizując awizowane przesunięcie MM+ magazynier skanuje lokalizacje ilościową. Wszystkie wcześniejsze skanowania na tym przesunięciu zostaną zresetowane, a towary znajdujące się na dokumencie zostaną przypisane do zeskanowanej lokalizacji ilościowej. Jeśli na dokumencie zostały wygenerowane etykiety zostaną one usunięte. Użytkownik potwierdzając przesunięcie przyjmuje wszystkie towary z dokumentu na lokalizacje ilościową.
![]()
![]()
![]()
![]()
Synchronizacja loga aplikacji mobilnej (kody własne i obce) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.2)
W aplikacji Symfonia Mobilny Magazyn została dodana możliwość zmiany loga widocznego na oknie logowania.
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel w ustawieniach ogólnych rozwiązania zostało dodana sekcja ustawień Logo (Ustawienia> Rozwiązania mobilne>Ustawienia – Symfonia Mobilny Magazyn> Ustawienia ogólne).
Po przejściu do trybu edycji użytkownik klika przycisk Załaduj i w wyświetlonym oknie wskazuje obraz z komputera. Przycisk Wyczyść powoduje usunięcie wgranego obrazu. Wówczas w aplikacji mobilnej będzie wyświetlane standardowe logo aplikacji Symfonia Mobilny Magazyn.
![]()
Po zapisaniu ustawień dodatku w Handlu oraz po pierwszym zalogowaniu się do aplikacji mobilnej, na ekranie logowania pojawi się logo wgrane w ustawieniach.
![]()
|
Zmiany w wersji 2025.1a (25.10.1.1)
Dostosowanie do Symfonii 2025.1 (25.10.1.0) oraz WebAPI 2025.1 (25.10.1.0) (dla Handlu 2025.1 od 25.10.1.1)
Rozwiązanie Symfonia Mobilny Magazyn zostało dostosowane do Symfonii w wersji 2025.1 oraz WebAPI 2025.1. |
Zmiany w wersji 2025.e (25.0.1.5)
Dodanie rezerwowania towaru przyjętego dokumentem z produkcji pod dokument wydania powiązany z zamówieniem obcym, dla którego było utworzone zlecenie (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.15; dla Handlu 2025 od 25.0.1.5)
W ustawieniach ogólnych rozwiązania Symfonia Mobilny Magazyn zostało dodane ustawienie Rezerwuj dostawy przyjęte na dokumencie produkcji (Ustawienia> Rozwiązania mobilne> Ustawienia – Mobilny Magazyn> zakładka Dokumenty). Po włączeniu ustawienia na wydaniu powiązanym do zamówienia obcego zostaną założone rezerwacje po wystawieniu dokumentu Przyjęcia z Produkcji z poziomu aplikacji mobilnej. Należy pamiętać, że do zamówienia obcego musi zostać powiązane zlecenie, do którego został utworzony dokument przejęcia z produkcji.
![]()
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel do zamówienia obcego zostało powiązane zlecenie oraz utworzony został dokument magazynowy wydania w buforze. Dodatkowo do zlecenia został utworzony dokument o charakterze Przyjęcie z produkcji w buforze.
![]()
![]()
Magazynier z poziomu aplikacji mobilnej realizuje przyjęcie do magazynu na podstawie dokumentu przyjęcia z produkcji w buforze. Dokument przyjęcia zostaje wystawiony.
![]()
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel na wydaniu powiązanym z zamówieniem obcym zostają założone rezerwacje na dostawy przyjęte podczas realizacji dokumentu przyjęcia z produkcji utworzonym do zlecenia powiązanego z zamówieniem obcym.
![]()
![]()
Umożliwienie wydruków dokumentów z aplikacji mobilnej po potwierdzeniu operacji (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.15; dla Handlu 2025 od 25.0.1.5)
W ustawieniach użytkowników mobilnych (Ustawienia>Rozwiązania mobilne>Użytkownicy mobilni) oraz ustawieniach ogólnych modułu (Ustawienia> Rozwiązania mobilne> Ustawienia – Mobilny Magazyn) dodane zostało ustawienie Pytaj o wydruk dokumentu po potwierdzeniu operacji pozwalające na wydruk dokumentów magazynowych po wystawieniu ich w aplikacji mobilnej oraz ustawienie Domyślny szablon wydruku dokumentu magazynowego.
Należy pamiętać, że w pierwszej kolejności brane są pod uwagę ustawienia użytkowników mobilnych. Jeśli ustawienie to nie zostało zdefiniowane w kartotece użytkowników mobilnych, wówczas pobrane zostanie z ustawień modułu.
![]()
![]()
Jeśli opcja wydruku dokumentu została włączona po wystawieniu dokumentu magazynowego w aplikacji mobilnej otworzone zostanie okno wydruków z listą dokumentów aktualnie realizowanej operacji.
![]()
![]()
Magazynier dla każdego dokumentu może wybrać z listy drukarkę skonfigurowaną w ustawieniach rozwiązania (Ustawienia>Rozwiązania mobilne>Konfiguracja drukarek), podać ilość kopii dokumentu oraz szablon wydruku zdefiniowany w systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel. Za pomocą przycisku „X” możliwe jest wyczyszczenie pola obok.
W przydatku, gdy w ustawieniach użytkownika mobilnego lub ustawieniach ogólnych modułu wybrana została Domyślna drukarka lub Domyślny szablon wydruku dokumentu magazynowego zostaną one automatycznie podstawione po otworzeniu okna wydruków.
Po wybraniu przycisku Grupowa edycja otworzone zostanie okno z możliwością podania parametrów wydruku, które zostaną ustawione na wszystkich dokumentach z listy.
![]()
Aby całkowicie pominąć drukowanie dokumentów należy wybrać przycisk Wstecz operacja zostanie zakończona bez możliwości powrotu do okna wydruków.
W celu wydrukowania dokumentów we wskazanej konfiguracji należy wybrać przycisk Potwierdź. Dokumenty na liście, które nie maja uzupełnionych wszystkich pól nie zostaną wydrukowane. Magazynier może kontynuować lub zmienić konfiguracje i potwierdzić ponownie.
![]()
Po potwierdzeniu dokumenty z uzupełnioną konfiguracja zostaną wysłane na wskazaną drukarkę.
![]()
Zapisywanie informacji o urządzeniu podczas logowania i wysyłki logów (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.15; dla Handlu 2025 od 25.0.1.5)
W logach aplikacji mobilnej Symfonia Mobilny Magazyn zostało dodane zapisywanie wersji aplikacji, wersji Androida oraz modelu urządzenia podczas logowania się do aplikacji oraz wysyłania logów.
![]() |
Zmiany w wersji 2025.d (25.0.1.4)
Dostosowanie do poprawki TempFix_HMF_2025.0_20250214 oraz TempFix_H50_2025_20250214 (dla Handlu 2025 od 25.0.1.4)
Rozwiązanie Symfonia Mobilny Magazyn zostało dostosowane do fixów TempFix_HMF_2025.0_20250214 z dnia 18-02-2025 dla Symfonii ERP Handel 2025 oraz TempFix_H50_2025_20250214 z dnia 18-02-2025 dla Symfonii Handel 2025.
Centrum pomocy - Poprawka z 18.02.2025 do Symfonii ERP Handel >> Centrum pomocy - Poprawka z 18.02.2025 do Symfonii Handel >>
Dodanie integracji z InPost (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.14; dla Handlu 2025 od 25.0.1.4)
W rozwiązaniu Symfonia Mobilny Magazyn została dodana integracja z firmą InPost.
W ustawieniach dodatku w oknie konfiguracji firm kurierskich została dodana zakładka InPost. W oknie należy uzupełnić indywidualne dane otrzymane od opiekuna InPost: ID organizacji i Token. Pole wyboru Tryb demo określa czy połączenie z usługą będzie wykorzystywane testowo czy produkcyjnie (Ustawienia > Rozwiązania dodatkowe > Konfiguracja firm kurierskich – zakładka InPost).
![]()
W ustawieniach ogólnych przy ustawieniu Domyślna firma przewozowa została dodana opcja InPost (Ustawienia > Rozwiązania mobilne > Ustawienia-Mobilny Magazyn > zakładka Ustawienia ogólne).
![]()
Magazynier z poziomu aplikacji mobilnej po spakowaniu towaru ma możliwość wygenerowania numeru przesyłki i listu przewozowego. Jeżeli wymagane pola własne określające integrację z firmami kurierskimi zostały ustawione po kliknięciu Tak, zostanie uruchomiony wydruk etykiety, którą można następnie nakleić na przesyłkę.
![]()
W Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel w kartotece Przesyłki wyświetla się lista wygenerowanych przesyłek wraz ze szczegółami (Integracja firm kurierskich > Przesyłki).
![]()
Rozdzielnie uprawnień edycji, usuwania i anulowania na dokumenty magazynowe, faktury i zamówienia (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.14; dla Handlu 2025 od 25.0.1.4)
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel w oknie uprawnień użytkowników (Ustawienia > Rozwiązania mobilne > Uprawnienia użytkowników > zakładka Moduł mobilnego magazynu) zostały dodane uprawnienia: •Edycja dokumentu magazynowego znajdującego się w operacji buforowanej; •Edycja dokumentu magazynowego utworzonego w Mobilnym Magazynie; •Usunięcie dokumentu magazynowego znajdującego się w operacji buforowanej; •Usunięcie dokumentu magazynowego utworzonego w Mobilnym Magazynie; •Anulowanie dokumentu magazynowego znajdującego się w operacji buforowanej; •Edycja faktury znajdującej się w operacji buforowanej; •Edycja zamówienia znajdującego się w operacji buforowanej; •Usunięcie faktury znajdującej się w operacji buforowanej; •Usunięcie zamówienia znajdującego się w operacji buforowanej; •Anulowanie faktury znajdującej się w operacji buforowanej.
![]()
Dodanie automatycznych operacji na polach własnych (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.14; dla Handlu 2025 od 25.0.1.4)
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel w oknie uprawnień użytkowników zostało dodane uprawnienie Edycja konfiguracji operacji na polach własnych (Ustawienia > Rozwiązania mobilne > Uprawnienia użytkowników > zakładka Moduł mobilnego magazynu).
![]()
W ustawieniach dodatku została dodana kartoteka Operacje na polach własnych (Ustawienia>Rozwiązania mobilne).
![]()
Po otwarciu kartoteki użytkownik posiadający uprawnienie Edycja konfiguracji operacji na polach własnych ma możliwość edycji ustawień. W tabeli widoczne są kolumny: •pole wyboru przedstawiające status aktywności operacji (zaznaczone pole – operacja jest aktywna, odznaczone pole – operacja jest nieaktywna); •operacja wybierana z listy rozwijanej; •dokument jakiego dotyczy operacja; •typ i seria dokumentu; •pole własne – na liście rozwijanej widoczne są pole własne dokumentów magazynowych o typie tekstowym.
![]()
Użytkownik dodaje nową operację klikając na przycisk Dodaj widoczny nad tabelą. Wówczas w tabeli zostanie dodany nowy wiersz, gdzie użytkownik wybiera operację i dokument oraz pole własne, na którym będą wykonywane operacje. Zmiany należy zapisać wybierając przycisk Zapisz. Przycisk Anuluj przerywa wykonywaną operację bez wprowadzenia zmian.
Dodatkowo nad tabelą widoczne jest pole wyboru Wykonuj operacje na polach własnych. Po jego zaznaczeniu aktywne operacje będą wykonywane na wybranych polach własnych. Aby wyłączyć wykonywanie wszystkich operacji zdefiniowanych w tabeli należy odznaczyć pole wyboru.
![]()
Magazynier z poziomu aplikacji mobilnej edytuje dokument magazynowy wskazany w konfiguracji operacji na polach własnych, wówczas we wskazanym polu własnym zostanie uzupełniona automatycznie wartość na podstawie operacji. Należy pamiętać, że pole własne zostanie uzupełnione, tylko jeśli wartość w polu będzie pusta.
Dodanie uwzględnianie parametrów „Rozmiar czcionki (pt)” dla głównego kodu lokalizacji oraz „Ciągły wydruk” dla eksportu lokalizacji bez pozycji paletowych (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.14; dla Handlu 2025 od 25.0.1.4)
W oknie lokalizacji podczas eksportu lokalizacji bez ustawionych pozycji paletowych uwzględniane są parametry Rozmiar czcionki (Pt) przy ustawieniu Drukuj główny kod lokalizacji oraz Wydruk ciągły.
![]()
Blokowanie edycji nazwy wbudowanego atrybutu etykiety paletowej (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.14; dla Handlu 2025 od 25.0.1.4)
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel w oknie konfiguracji etykiety paletowej została dodana blokada edycji nazw wbudowanych atrybutów etykiety paletowej (Ustawienia > Rozwiązania mobilne > Konfiguracja etykiety paletowej > zakładka Atrybuty).
![]()
Logowanie wersji aplikacji mobilnej w logach mobilnych (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.14; dla Handlu 2025 od 25.0.1.5)
W logach aplikacji mobilnej Symfonia Mobilny Handel zostało dodane zapisywanie wersji aplikacji.
![]()
|
Zmiany w wersji 2025.c (25.0.1.3)
Dostosowanie do poprawki TempFix_HMF_2025.0_20250124 oraz TempFix_H50_2025_20250124 (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.13; dla Handlu 2025 od 25.0.1.3)
Rozwiązanie Symfonia Mobilny Magazyn zostało dostosowane do fixów TempFix_HMF_2025.0_20250124 z dnia 28-01-2025 dla Symfonii ERP Handel 2025 oraz TempFix_H50_2025_20250124 z dnia 28-01-2025 dla Symfonii Handel 2025.
Centrum pomocy - Poprawka z 28.01.2025 do Symfonii ERP Handel >> Centrum pomocy - Poprawka z 28.01.2025 do Symfonii Handel >>
Wydzielenie konfiguracji drukarek do oddzielnego okna poza konfigurację etykiet (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.13; dla Handlu 2025 od 25.0.1.3)
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel w ustawieniach rozwiązań mobilnych z okna konfiguracji drukarek została przeniesiona konfiguracja etykiet.
W ustawieniach widoczne są dwa foldery: Konfiguracja drukarek i Konfiguracja etykiet.
![]()
W oknie Konfiguracji etykiet użytkownik ma możliwość definiowana typów etykiet i przypisywania do nich wybranych drukarek oraz przypisywania poszczególnym użytkownikom mobilnym i handlowym do wybranych typów etykiet drukarek zdefiniowanych w oknie konfiguracji drukarek (Ustawienia>Rozwiązania mobilne>Konfiguracja etykiet).
![]()
W oknie Konfiguracji drukarek użytkownik definiuje drukarki, które mogą zostać przypisane do użytkowników mobilnych i handlowych w oknie konfiguracji etykiet (Ustawienia>Rozwiązania mobilne> Konfiguracja drukarek).
![]()
Rozbudowa konfiguracji automatycznych wydruków o możliwość wskazania drukarki z listy wcześniej zdefiniowanych drukarek. Wymagana weryfikacja przypisania drukarek do wydruków po instalacji wersji (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.13; dla Handlu 2025 od 25.0.1.3)
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel w oknie konfiguracji wydruków dokumentów użytkownik ma możliwość wybrania drukarki z listy rozwijanej. Na liście znajdują się drukarki zdefiniowane w oknie konfiguracji drukarek – bez drukarek ZPL (Ustawienia>Rozwiązania mobilne>Konfiguracja wydruków dokumentów).
![]()
Usunięcie wymagalności wprowadzania loginu podczas dodawania danych firmy do logowania (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.13; dla Handlu 2025 od 25.0.1.3)
W aplikacji Symfonia Mobilny Magazyn nie jest już wymagany login użytkownika podczas dodawania danych firmy do logowania.
![]()
Możliwość ręcznej edycji loginu na oknie logowania (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.13; dla Handlu 2025 od 25.0.1.3)
W aplikacji Symfonia Mobilny Magazyn podczas logowania użytkownik ma możliwość wprowadzenia loginu ręcznie bez edycji danych firmy do logowania.
Po kliknięciu w pole login użytkownik ma możliwość wprowadzenia loginu.
![]()
Możliwość przepisania ilości z dostawy zamiast przypisywania nowej dostawy w przypadku wykrycia niezgodności na etykiecie (kody własne) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.13; dla Handlu 2025 od 25.0.1.3)
W aplikacji mobilnej Symfonia Mobilny Magazyn została dodana możliwość przepisania ilości z dostawy w przypadku wykrycia niezgodności na etykiecie.
Magazynier podczas realizacji operacji zeskanował etykietę towarów, gdzie ilości na dostawie i na etykiecie się różnią. Na ekranie zostaje informacja o niezgodności z możliwymi do wyboru opcjami – Przepisz ilość z dostawy i Przypisz nową dostawę.
Po wybraniu opcji Przypisz ilość z dostawy ilości na etykiecie zostaną zmienione na ilości z dostawy.
![]()
|
Zmiany w wersji 2025.b (25.0.1.2)
Rozbudowa przyjęcia w module Stolcad (kody własne) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.12; dla Handlu 2025 od 25.0.1.2)
W aplikacji mobilnej po otwarciu modułu Stolcad prezentowany jest ekran z listą zeskanowanych pozycji. Kolumny tabeli przedstawiają: lp., kod towaru i nazwę towaru (w zależności od ustawień ogólnych rozwiązania), a także pełny identyfikator wyrobu. Użytkownik ma możliwość przefiltrowania listy po kodzie EAN, kodzie i nazwie towaru. Poniżej znajduje się informacja o liczbie zeskanowanych pozycji. Aby zeskanować etykiety Stolcad należy skorzystać z przycisku Skanuj. Magazynier skanuje etykiety Stolcad zawierające zaszyte identyfikatory wyrobu dla towarów znajdujących na różnych dokumentach awizowanych przyjęcia bez konieczności otwierania każdego dokumentu osobno.
![]()
Jeśli nowy mechanizm skanowania został włączony, magazynier ma możliwość skanowania etykiet bez uruchamiania okna skanowania.
![]()
Lista zeskanowanych pozycji jest dostępna do momentu zatwierdzenia operacji przez magazyniera. Operacja jest buforowana, gdy magazynier wyjdzie z modułu Stolcad bez potwierdzenia może powrócić do rozpoczętej operacji: •otwierając moduł Stolcad; •wyszukując odpowiednią operację w module Operacji; •wyszukując odpowiedni dokument w module Przyjęć.
Po zeskanowaniu magazynier potwierdza wszystkie przyjęcia na liście. Jeśli w module Stolcad nie zostały zeskanowane wszystkie towary z jednego przyjęcia, operacja zostanie zrealizowana częściowo (dokument zostanie wystawiony z zeskanowanymi ilościami, pozostałe towary zostaną przeniesione na nowy dokument w buforze).
![]()
![]()
Prezentacja id dostawy na pozycji etykiety paletowej (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.12; dla Handlu 2025 od 25.0.1.2)
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel na formatce danej etykiety zostały dodane kolumny Id dostawy, Kod dostawy (Mobilny Magazyn > Etykiety> zakładka Paletowe).
![]()
Możliwość otwierania okna towaru, dostawy i dokumentu po dwukliku na pozycji etykiety paletowej (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.12; dla Handlu 2025 od 25.0.1.2)
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel na formatce danej etykiety paletowej użytkownik ma możliwość otwarcia okna towaru, dostawy i dokumentu.
Po dwukliku w kod lub nazwę towaru wyświetlone zostanie okno towaru. Po dwukrotnym kliknięciu w id lub kod dostawy wyświetli się okno dostawy. Dwukrotne kliknięcie w kod dokumentu spowoduje wyświetlenie okna dokumentu.
![]()
Umożliwienie podania ilości dostaw do podziału (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.12; dla Handlu 2025 od 25.0.1.2)
W aplikacji mobilnej Symfonia Mobilny Magazyn została dodana możliwość podania ilości dostaw do podziału. Magazynier podczas realizacji przyjęcia towaru przechodzi do edycji dostaw pozycji dodanej do dokumentu.
![]()
Na ekranie zostanie wyświetlona lista dostaw. Magazynier klika na dostawę i wybiera opcję Podziel na wiele dostaw.
![]()
W wyświetlonym oknie wpisuje ilość nowych dostaw. Po zatwierdzeniu zmian dostawa zostanie podzielona na podaną ilość, a do każdej dostawy zostanie przypisana taka sama ilość towaru (ilości są zaokrąglane do wartości całkowitych). Ilości na ostatniej dostawie mogą być inne, jeśli nie można równo podzielić ilości pozycji. Wszystkie dostawy mają taki sam kod, magazynier ma możliwość edycji kodów dostaw.
![]()
![]()
Aby złączyć podzieloną dostawę, należy kliknąć na nową dostawę i skorzystać z przycisku Usuń. W wyniku czego ilość powróci na dostawę źródłową.
![]()
![]()
Należy pamiętać, że użytkownik może modyfikować podział dostawy do momentu jego zatwierdzenia. Po kliknięciu przycisku Potwierdź na ekranie dostaw – użytkownik nie może już z powrotem złączyć dostawy, ani zmienić jej wcześniej ustalonego podziału. W trybie pracy na kodach własnych, jeśli dostawa została podzielona i potwierdzona to konieczne jest ponowne wydrukowanie etykiet dla towarów. Użytkownik otrzyma stosowny komunikat.
![]()
|
Zmiany w wersji 2025 (25.0.1.1)
Rozbudowa mechanizmu zakładania rezerwacji do zamówień po przyjęciu etykiet Stolcad (kody własne) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.11; dla Handlu 2025 od 25.0.1.1)
W rozwiązaniu Symfonia Mobilny Magazyn został rozbudowany mechanizm zakładania rezerwacji na zamówieniach po przyjęciu etykiet Stolcad.
Użytkownik w systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel w polu własnym pozycji zamówienia obcego mm Identyfikatory wyrobu podaje 15 znakowy identyfikator wyrobu etykiety Stolcad – bez 3 ostatnich znaków. Na pozycji zamówienia obcego może zostać dodana, więcej niż jedna sztuka towaru.
![]()
Na awizowanym dokumencie przyjęcia w buforze powinny zostać odpowiednio ustawione dostawy. Dostawy towarów przyjmowanych przez etykiety Stolcad są dzielone w ilości po 1. W polu własnym dostawy mm Identyfikator wyrobu zostaje wpisany 18 znakowy identyfikator wyrobu dla towaru.
![]()
![]()
W aplikacji mobilnej magazynier skanuje etykietę Stolcad i potwierdza dokument przyjęcia. System założy rezerwacje na zamówieniu obcym z uzupełnionym identyfikatorem wyrobu na przyjęte dostawy.
![]()
System wyszukuje zamówienie obce z uzupełnionym 15 znakowym identyfikatorem wyrobu pasującym do 18 znakowych identyfikatorów wyrobu podanych w polach własnych dostaw przyjęcia. Dzięki temu towar zostanie poprawnie zarezerwowany, nawet jeśli na zamówieniu na jednej pozycji znajduje się kilka sztuk towaru.
![]()
![]()
Rozbudowa mechanizmu zwalniania rezerwacji z powiązanych dokumentów (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.11; dla Handlu 2025 od 25.0.1.1)
W rozwiązaniu Symfonia Mobilny Magazyn został rozbudowany mechanizm zwalniania rezerwacji z powiązanych dokumentów. Podmienianie/usuwanie są rezerwacje dla danej pozycji, a nie towaru, np. gdy na dokumencie znajdują się takie same pozycje.
Dla przykładu w systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel zostało wystawione zamówienie obce, na którym znajdują się takie same towary na 2 pozycjach. Do dokumentu zostały utworzone dwa wydania w buforze.
![]()
![]() ![]()
Magazynier z poziomu aplikacji mobilnej zrealizował jedno powiązane z zamówieniem wydanie. W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel na zamówieniu obcym zostanie usunięta rezerwacja z jednej pozycji.
![]()
![]()
![]()
Zapisywanie/wczytywanie układu kolumn na kartotekach/formatkach (kody własne i obce) (dla Handlu 2024.2 od 24.20.1.11; dla Handlu 2025 od 25.0.1.1)
W systemie Symfonia ERP Handel/Symfonia Handel zostało dodane zapisywanie/wczytywanie układu niestandardowego kolumn na kartotekach i formatkach z dodatku Symfonia Mobilny Magazyn.
W prawym górnym rogu okna znajduje się informacja o wyświetlanym układzie oraz przyciski do zapisywania oraz usuwania dodanych układów.
![]()
Użytkownik ustawia kolejność kolumn przeciągając nagłówek wybranej kolumny w odpowiednie miejsce.
![]()
Następnie klika przycisk służący do zapisywania zmian oraz w wyświetlonym oknie podaje nazwę nowej konfiguracji układu. Po zatwierdzeniu zmian przyciskiem OK, nowy układ zostanie zapisany i będzie wyświetlany na liście rozwijanej widocznej w prawym górnym rogu okna.
![]()
![]()
Użytkownik ma możliwość usunięcia skonfigurowanego układu wybierając z listy rozwijanej dany układ i wybierając przycisk usuń. Po zatwierdzeniu zmian układ zostanie usunięty. Nie ma możliwości usunięcia domyślnego układu kolumn.
![]()
Dostosowanie do poprawki TempFix_HMF_2025.0_20241218 oraz TempFix_H50_2025_20241218 (dla Handlu 2025 od 25.0.1.1)
Rozwiązanie Symfonia Mobilny Magazyn zostało dostosowane do fixów TempFix_HMF_2025.0_20241218 z dnia 20-12-2024 dla Symfonii ERP Handel 2025 oraz TempFix_H50_2025_20241218 z dnia 20-12-2024 dla Symfonii Handel 2025.
Centrum pomocy - Poprawka z 20.12.2024 do Symfonii ERP Handel >> Centrum pomocy - Poprawka z 20.12.2024 do Symfonii Handel >>
Dostosowanie do WebAPI 2025 (25.0.1.0) (dla Handlu 2025 od 25.0.1.1) Rozwiązanie Symfonia Mobilny Magazyn zostało dostosowane do WebAPI 2025.
Dostosowanie do Symfonii 2025 (25.0.1.0) (dla Handlu 2025 od 25.0.1.1) Rozwiązanie Symfonia Mobilny Magazyn zostało dostosowane do Symfonii w wersji 2025.
|