Informacje podstawowe > Dane kadrowe - bilanse okresowe > Bilans pracy zdalnej okazjonalnej

Drukuj

Bilans pracy zdalnej okazjonalnej

Element kadrowy Bilans pracy zdalnej okazjonalnej (zestaw Urlopy, Zasiłki > Bilanse (pełne)) przechowuje informacje o przysługujących i wykorzystanych dniach pracy zdalnej okazjonalnej.

 

Bilans wypełniany jest automatycznie przy realizacji zdarzenia Praca zdalna okazjonalna (z katalogu Organizacja pracy > Praca >Praca zdalna).

 

Bilans zawiera atrybuty:

wymiar pracy zdalnej okazjonalnej – zawiera informacje o ustawowej liczbie dni pracy zdalnej okazjonalnej.

zarejestrowano dni pracy zdalnej okazjonalnej – suma zarejestrowanych w programie dni pracy zdalnej okazjonalnej.

korekta dni pracy zdalnej okazjonalnej – wartość wpisywana ręcznie, pozwalająca zarejestrować korektę pracy zdalnej okazjonalnej przez użytkownika, np. z powodu nie zarejestrowania informacji o pracy zdalnej okazjonalnej w kalendarzu, bądź gdy rozpoczęto pracę z programem w trakcie roku i historia zatrudnienia nie jest rejestrowana w kalendarzu, wartość ta może być ujemna.

wykorzystano dni pracy zdalnej okazjonalnej – suma wykorzystanych dni pracy zdalnej okazjonalnej z uwzględnieniem korekty.

pozostało dni pracy zdalnej okazjonalnej – pozostałe do wykorzystania dni pracy zdalnej okazjonalnej z uwzględnieniem korekty.

 

Bilans jest również dostępny w zestawie Wynagrodzenia > Rozliczenia > Praca zdalna. W tym zestawie znajduje się również element Zarejestrowane dni pracy zdalnej okazjonalnej z którego (na podstawie zdarzeń) wyliczany jest bilans.