Wnioski > Dodawanie nowego wniosku z możliwością rozliczenia podróży służbowej (Delegacja) > Akceptacja przejazdów i kosztów delegacji (rozliczenia podróży służbowej)

Drukuj

Akceptacja przejazdów i kosztów delegacji (rozliczenia podróży służbowej)

unnamedXI6NF7YI

 

1.Po otrzymaniu powiadomienia o wniosku do akceptacji i zalogowaniu do portalu, pojawi się czerwona kropka przy menu "Rozliczenia" oznaczająca, że oczekują wnioski, które wymagają twojej reakcji.

2.Kliknij w zakładkę Delegacje.

3.Na liście wniosków kliknij w wiersz z wyszukanym wnioskiem.

4.Jeżeli użytkownik dołączył pliki, które mogą mieć wpływ na twoją decyzję o akceptacji bądź odrzuceniu wniosku, kliknij w nazwę załącznika. System poprosi o wskazanie lokalizacji, z której pobierze plik. Jeżeli przeglądarka nie otworzy pliku automatycznie, odszukaj folder i otwórz pobrany wcześniej plik.

 

Istnieją następujące warianty akceptacji wniosku:

unnamed2BWI3PO2

 

Akceptuj rozliczenie (Po akceptacji, wniosek zostanie finalnie zatwierdzony i trafi do wniosków oczekujących na wysyłkę do ERP. Wniosek otrzyma status "Zaakceptowany", a jeżeli jest włączona integracja z systemem Symfonia ERP Kadry i Płace, wartość rozliczenia trafi do programu. Po wczytaniu wniosku, do Symfonia ERP Kadry i Płace, status zmieni się na "Wysłano do ERP".

Odrzuć rozliczenie (Po odrzuceniu, wniosek zmieni status rozliczenia na odrzucony i wartość nie będzie wysłana do ERP lub Symfonia ERP Kadry i Płace.

Zwróć rozliczenie (Po zwróceniu, zostaniesz poproszony o udzielenie komentarza, a wniosek wróci do pracownika w celu poprawienia wartości. Pracownik po poprawie, musi ponownie kliknąć przycisk Przekaż do akceptacji .

Edytuj rozliczenie (Pozwala przed zaakceptowaniem, zmienić dane rozliczenia bez powiadamiania użytkownika).

 

Po akceptacji rozliczenia możesz wydrukować delegację na domyślnym szablonie wydruku.

 

unnamed4FLCGP2M

 

unnamedT9E6XJYX