Strona startowa

Drukuj

Zarządzanie użytkownikami w programach

Programy dostępne w ramach usługi Symfonia ERP w Chmurze posiadają własne, niezależne mechanizmy zarządzania użytkownikami.

Po uruchomieniu usługi istnieje możliwość zarządzania użytkownikami w programach przez wyznaczonego po stronie Klienta Administratora usługi – w odpowiednich modułach lub aplikacjach.

 

Gdzie zarządzać użytkownikami poszczególnych programów?

Dla programów Handel, Finanse i Księgowość, Repozytorium dokumentów i Środki Trwałe zarządzanie użytkownikami firmy prowadzone jest w module Administracja.

Pomoc Symfonia ERP Administracja - Użytkownicy >>

 

Dla programu Kadry i Płace zarządzanie użytkownikami odbywa się bezpośrednio w programie.

Pomoc Symfonia ERP Kadry i Płace - Użytkownicy >>

 

Dla programu R2Płatnik zarządzanie użytkownikami również odbywa się bezpośrednio w programie.

Pomoc R2Płatnik - Użytkownicy >>

 

Rekomendacja: Twórz konta zintegrowane (logowanie domenowe)

Zalecamy korzystanie z kont zintegrowanych wykorzystujących logowanie domenowe (jako użytkowników Windows), dzięki czemu użytkownik nie musi wpisywać poświadczeń – wystarczy kliknąć przycisk Zaloguj.

 

Logowanie zintegrowane oznacza, że do logowania wykorzystywane jest konto użytkownika systemu windows.

Logowanie standardowe oznacza, że do logowania wykorzystywany jest login i hasło użytkownika firmy.

 

Handel, Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Repozytorium dokumentów i Środki Trwałe

Tworząc użytkownika, jako Login wpisz:

 

SYMFONIA\imie.nazwisko

 

gdzie imie.nazwisko to login konta dostępowego, np.: [email protected]

 

W polu Rodzaj logowania wybierz Zintegrowane.

 

R2Płatnik

Tworząc użytkownika, jako Użytkownik windows wpisz:

 

SYMFONIA\imie.nazwisko

 

gdzie imie.nazwisko to login konta dostępowego, np.: [email protected]

 

W polu Sposób logowania wybierz Użytkownik Windows lub Oba (sposoby logowania).