Programy dostępne w ramach usługi Symfonia ERP w Chmurze posiadają własne, niezależne mechanizmy zarządzania użytkownikami.
Po uruchomieniu usługi istnieje możliwość zarządzania użytkownikami w programach przez wyznaczonego po stronie Klienta Administratora usługi – w odpowiednich modułach lub aplikacjach.
Gdzie zarządzać użytkownikami poszczególnych programów?
Dla programów Handel, Finanse i Księgowość, Repozytorium dokumentów i Środki Trwałe zarządzanie użytkownikami firmy prowadzone jest w module Administracja.
Pomoc Symfonia ERP Administracja - Użytkownicy >>
Dla programu Kadry i Płace zarządzanie użytkownikami odbywa się bezpośrednio w programie.
Pomoc Symfonia ERP Kadry i Płace - Użytkownicy >>
Dla programu R2Płatnik zarządzanie użytkownikami również odbywa się bezpośrednio w programie.
Pomoc R2Płatnik - Użytkownicy >>
Rekomendacja: Twórz konta zintegrowane (logowanie domenowe)
Zalecamy korzystanie z kont zintegrowanych wykorzystujących logowanie domenowe (jako użytkowników Windows), dzięki czemu użytkownik nie musi wpisywać poświadczeń – wystarczy kliknąć przycisk Zaloguj.
Logowanie zintegrowane oznacza, że do logowania wykorzystywane jest konto użytkownika systemu windows.
Logowanie standardowe oznacza, że do logowania wykorzystywany jest login i hasło użytkownika firmy.
Handel, Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Repozytorium dokumentów i Środki Trwałe
Tworząc użytkownika, jako Login wpisz:
SYMFONIA\imie.nazwisko
gdzie imie.nazwisko to login konta dostępowego, np.: [email protected]
W polu Rodzaj logowania wybierz Zintegrowane.
R2Płatnik
Tworząc użytkownika, jako Użytkownik windows wpisz:
SYMFONIA\imie.nazwisko
gdzie imie.nazwisko to login konta dostępowego, np.: [email protected]
W polu Sposób logowania wybierz Użytkownik Windows lub Oba (sposoby logowania).