Aplikacja mobilna – tryb pracy kody własne > Przegląd stanów magazynowych

Drukuj

Przegląd stanów magazynowych

Opcja Stany pozwala sprawdzić jakie towary znajdują się w danej lokalizacji (poprzez zeskanowanie etykiety lokalizacji), a także uzyskać informację na temat lokalizacji, w których dany towar jest aktualnie dostępny (poprzez zeskanowanie etykiety towaru). Dodatkowo magazynierzy na bieżąco posiadają informację na temat ilości magazynowej towarów.  

 

imgmh649

 

W celu sprawdzenia jakie towary znajdują się w danej lokalizacji należy skorzystać z przycisku Skanuj, a następnie zeskanować kod tej lokalizacji. Na ekranie wyświetli się lista towarów znajdujących się w zeskanowanej lokalizacji wraz z informacją na temat ilości danego towaru. Aby powrócić do poprzedniego ekranu należy wybrać przycisk Wstecz.  

 

imgmh650

 

Aby sprawdzić, w których lokalizacjach jest aktualnie dostępny dany towar – również należy skorzystać z przycisku Skanuj, po czym zeskanować kod towaru. Na ekranie wyświetli się lista prezentująca lokalizacje, w jakich można odnaleźć dany towar oraz jego dostępną ilość. Pusta lista oznacza brak towaru w magazynie. Aby powrócić do poprzedniego ekranu należy wybrać przycisk Wstecz.  

 

imgmh651

 

W przypadku braku możliwości zeskanowania danego towaru, magazynier może go wyszukać korzystając z wyszukiwarki – w polu wyszukiwania należy wprowadzić kod/nazwę towaru (bądź początkowe znaki kodu/nazwy) i skorzystać z przycisku „lupy” na klawiaturze urządzenia.  

 

imgmh652

 

Z odpowiadającej wyszukiwaniu listy towarów należy wskazać dany towar, a następnie skorzystać z przycisku Dalej. Na ekranie wyświetli się lista prezentująca lokalizacje, w jakich można odnaleźć dany towar oraz jego dostępną ilość. Pusta lista oznacza brak towaru w magazynie. Aby powrócić do poprzedniego ekranu należy wybrać przycisk Wstecz. W celu opuszczenia zakładki Stany należy ponownie skorzystać z przycisku Wstecz.