Strona startowa

Drukuj

Struktura organizacyjna

Integracja z rozwiązaniami indywidualnymi dla programu Kadry i Płace, umożliwiającymi tworzenie struktury organizacyjnej, nie jest wspierana. Zalecamy samodzielnie wprowadzenie struktury organizacyjnej w aplikacji Symfonia e-Pracownik 2.0.

 

Widoczność struktury organizacyjnej firmy

W menu Struktura dostępny jest widok struktury podległości pracowników z podziałem na strukturę stanowisk, zdefiniowaną w ustawieniach firmy.

 

Wartości w nawiasach określają ilość pracowników w dziale (bez kierowników).

 

Pracownicy widzą siebie w swoim dziale w podległości przełożonego.

 

Kierownicy widzę siebie w swoim dziale w podległości przełożonego i pod sobą, widzą również swoich pracowników z tego samego działu.

 

Jeżeli zalogowany kierownik jest przełożonym pracowników z innego działu, zaprezentowany jest tam również jako kierownik.

 

Jeżeli jesteś przełożonym pracowników w innym dziale niż z swój, i Twój kierownik ma tam również przypisanych pracowników, będziesz zaprezentowany w podległości pod swoim kierownikiem.

 

unnamedL18GPERJ

 

Widoczność struktury organizacyjnej firmy dla administratora

Administrator lub użytkownik mający dostęp do użytkowników w menu Ustawienia ma możliwość wybrania dowolnego pracownika i odfiltrowanie widoku struktury tylko względem tego użytkownika.

 

Funkcjonalność pozwala na zweryfikowanie poprawności w wyświetlaniu pracowników przez kierowników.

 

unnamed4VTNUXKR